SZUKAJ
 
KATEGORIE
Astrologia, ezoteryka i parapsychologia
Biografie i wspomnienia
Ekonomia i biznes
Encyklopedie, słowniki, leksykony
Fotografia i wideo
Historia
Humanistyka
Języki obce
Książki audio
Książki popularnonaukowe
Miłość, erotyka i sex
Nauki ścisłe
Nauki medyczne
Nauki przyrodnicze
Podróże
Polityka
Poradniki
Prawo
Sport
Sztuka
Tania książka
Technika
Wolny czas
PRZESYŁKI
  • Przesyłka ekonomiczna /tylko przy wpłacie na konto/ 9.00 zł
  • Przesyłka priorytetowa /tylko przy wpłacie na konto/ 10.00 zł
  • Przesyłka pobraniowa priorytetowa 24.00 zł

O firmie 


Arik.pl, jest KsiÄgarniÄ InternetowÄ, powstałÄ w ramach FKM Firmy Konsultingowo-Marketingowej, istniejÄcej od 1998 roku.     W swych zbiorach, ksiÄgarnia liczy ponad 85.000 publikacji z zakresu nauk ekonomicznych: zarzÄdzania, marketingu, reklamy z public reklations, rachunkowości, nauk humanistycznych: psychologii, socjologii, kulturoznawstwa, dziennikarstwa, literatury piÄknej oraz wielu innych interesujÄcych kategorii.     Na bieżÄco aktualizujemy i wzbogacamy swojÄ ofertÄ handlowÄ, by maksymalnie sprostaÄ Państwa oczekiwaniom. Oferujemy zarówno ogólnodostÄpne pozycje naukowe i bestsellery, jak i nietuzinkowe wydania z wielu specjalistycznych dziedzin wiedzy. By osiÄgnÄÄ swój cel, współpracujemy z wiÄkszościÄ dostÄpnych na naszym rynku oficyn wydawniczych, jak również wydawnictw uniwersyteckich.     Nieustannie śledzimy rozwój myśli organizacyjnej, podnoszÄc kwalifikacje zatrudnionego personelu. Korzystamy z technik i systemów pozwalajÄcych wszystkim członkom naszego zespołu na natychmiastowe podjÄcie w pełni skutecznych działań, podnoszÄcych jakośÄ naszej obsługi. Dbamy o to, by naszym Klientom zagwarantowaÄ najniższe ceny i szybkÄ realizacjÄ zamówienia tak, by zakupy u nas były szybkie, łatwe i przyjemne;To, co dla nas najważniejsze, to:

 

"byÄ lepszym od najlepszych" to znaczy:
 - spełniaÄ oczekiwania klientów
 - oferowaÄ produkty najwyższej jakości
 - dostosowaÄ ceny do zasobności naszych Klientów
 - stale kontrolowaÄ i podnosiÄ jakośÄ obsługi
 - słuchaÄ tego, co sugerujÄ inni
 - uczyÄ siÄ nieustannie


   SpełniajÄc, wszelkie Państwa wymagania i oczekiwania, mamy nadziejÄ staÄ siÄ i dla Państwa rzetelnym i wiarygodnym partnerem, świadczÄcym usługi na najwyższym europejskim poziomie.ŻyczÄc udanych zakupów,
pozostajÄ do Państwa dyspozycji

 

 

 
 PROMOCJA DNIA

 

Księgarnia internetowa Arik.pl oferuje książki akademickie, z tematów: ekonomia i biznes, marketing i public relations, pedagogika i resocjalizacja, psychologia, socjologia, dziennikarstwo i wiele innych. Arik.pl to nie tylko nauka i studia, ale również książki o hobby, takie jak: sport, football, tenis, zdrowie, diety i prawidłowe odżywianie. Polecamy również poradniki biznesowe oraz specjalistyczne pozycje wydawnictw uniwersyteckich.